استیو جابز کارآفرین، مخترع، بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی شرکت اپل و یکی از چهره‌ های پیشرو در صنعت رایانه بود. استعداد، علاقه و انرژی استیو منبع نوآوری‌ های بی شماری بود که زندگی همه ما را بهبود و غنا بخشید. جهان به خاطر وجود استیو جابز به مراتب بهتر شد.


کتاب صوتی «استیو جابز: شیوه‌ های رهبری برای نسل جدید» را با گرداوری «جی الیوت» و صدای گرم و رسای «میکاییل شهرستانی» می‌ شنویم. در این کتاب گویا از چگونگی تأسیس اپل با همکاری استیو و ازنیاک و تولید اولین رایانه شخصی‌ شان با عنوان اپل ۱ و ۲ و همچنین درباره چرایی جداییش از اپل در سال ۱۹۸۵ باخبر می‌ شویم.
همچنین جملات کوتاه آموزنده و تاثیرگذار او را که در نشست‌ های مختلف نقل کرده است، می‌ شنویم.
موفقیت چیست؟
راز آن چیست؟
چگونه می‌ شود رموز آن را لیست کرد؟
آیا امکان دارد این رموز را در قالب یک لوح‌ فشرده جمع کرد؟
آیا می‌ شود در ساعاتی محدود، مثلا در ۵۶۰ دقیقه، تمامی آنچه انسان برای موفقیت در دنیای تکنولوژی به دنبال آن است، در اختیارش گذاشت؟
اگر بله، برای این مهم باید به سراغ چه کسی رفت و چه الگویی را مورد استفاده قرار داد؟
این اثر به این سوال پاسخ داده و آن را برای شما محقق کرده است. لوحی فشرده که می‌ توان از آن به نام نسخه‌ صوتیِ گنجی یاد کرد که پیش از این در قالب زندگینامه و معرفی مرام، اندیشه و تفکر استیو جایز، خالق شرکت رویایی اپل در آمریکا منتشر شده است.
کتاب صوتی استیو جابز با گویندگی میکائیل شهرستانی توسط انتشارات «نوین کتاب گویا» منتشر شده و در دسترس علاقه‌ مندان قرار گرفته است.

در ادامه این مطلب قسمتی از این کتاب را بصورت ویدیو با هم می بینیم و گوش می کنیم:

[hvp-video url=”https://as11.asset.aparat.com/aparat-video/ccffdfead69aa18ca8b54d4b8cf183799729330-144p__94223.mp4″ adtagurl=”https://api.tapsell.ir/v2/pre-roll/5b1f8aa9ce9f6d0001d1d9c6/vast?secretKey=gjsebafsrbjjtgstslnqjrenpqhbctsshflqdkllefmkeljrasjljlojlqsesrggrdtiiq” poster=”https://bookiato.ir/mag/wp-content/uploads/2018/06/Steve-Jobs-Bio-Main-bookiato.jpg” controls=”true” autoplay=”true” loop=”false” muted=”false” ytcontrol=”false” class=”video-js vjs-default-skin vjs-16-9″][/hvp-video]

[adinserter name=”in post”]

بررسی کتاب ریاضی یازدهم تجربی سیر تا پیاز - ۳۵ درصد تخفیف دیجی کالا
پیشنهاد مطلب
در انتها نظرات کاربران دیجی کالا را در مورد کتاب صوتی «استیو جابز: شیوه‌های رهبری برای نسل جدید» در زیر بخوانیم:

میترا صادقی:

صدای گوينده عالی
زيبايی ظاهری
شرح حواشی، جنجال ها و زندگی استيو به زيباترين شکل ممکن
هديه ای زيبا برای ديوانگان اين رشته
نقاط ضعف
کتاب گویای جالبی از نظر من ارزش خریدن داره قبل از خواب واقعا باعث احساس خوشایندی میشه

احمد معین:

این کتاب صوتی فوق العاده عالی است و برای من بسیار مفید بوده و حتی زندگی مرا تغییر داد و امیدوارم به شما نگرشی فوق‌العاده بدهد.

محمد کریمی:

معنی واقعی استارتاپ در سطح جهانی را متوجه خواهید شد
بعد از شنیدن کتاب متوجه خواهید شد که اشخاصی در رده استیو جابز قابل مقایسه با استارتاپ های ایرانی نیستند! 
طرز تفکر این اشخاص خارق‌ العاده است.

رویا هوشمند:

اگر فکر میکنید میتونید واسه خودتون کسی بشید این کتاب بهتون یاد میده چطور با دیوونگی و ممارست به هدفتون برسید پیشنهاد میکنم من بسیار لذت بردم

علی:

سلام، گوش دادن به این کتاب را به همه دوستان توصیه می کنم. واقعا قیمتی که بابت خرید پرداخت میشه در مقایسه با هزینه های زندگی از صفر هم کمتره در قبال مطالب مفیدی که داره. نحوه ضبط، موسیقی های بین بیان برای رفع خستگی و … بسیار عالی. تجربه دوم گوش دادن به کتاب صوتی ام بود. دیگه در ترافیک های سنگین تهران احساس کسالت و بیهودگی از آدم می گیره. کتاب مدیریت یک دقیقه ای را هم گوش دادم اون هم خیلی عالیه. استفاده از سه نفر در ضبط جذابیت گوش دادن را بیشتر کرده.

برای خرید این کتاب با تخفیف ویژه از دیجی کالا کلیک کنید.

 منابع: دیجی کالا، نوار

[adinserter name=”adment-468″]