چرا بوکیاتو؟

شاید خیلی برای شما پیش اومده که برای تهیه کتاب درمورد مبحثی با مراجعه به کتابفروشی با چندین کتاب با یک عنوان ولی با انتشارات و یا نویسندگان مختلف مواجه می شوید.
در این لحظه شما کاملا سردرگم می شوید و به توصیه کتابفروش و یا تجربه دوستان یکی از آنها را انتخاب می کنید. اما وقتی کتاب را مطالعه می کنید شاید احساس کنید منبع دلخواه شما نیست.
شاید اگر قبل از خرید یک محصول آموزشی اعم از کتاب یا دی وی دی آموزشی، کمی فرصت مطالعه و بررسی آن محصول را داشته باشید، انتخاب بهتری را انجام دهید. مثلا مطالعه بخشی از یک کتاب یا مشاهده چند دقیقه از یک فیلم آموزشی. اینطور هم انتخاب بهتری خواهید داشت و درنتیجه زمان را از دست نمی دهید و هم هزینه کمتری خرج می کنید.

بازارچه آنلاین کتاب بوکیاتو

با فراهم کردن بستری برای تجربه یک خرید خوب و مفید محصول آموزشی اعم از کتاب یا دی وی دی آموزشی راه اندازی شده است. در بازارچه آنلاین کتاب بوکیاتو شما قبل از خرید یک محصول آموزشی حتما بخشی از آن را اگر کتاب باشد مطالعه خواهید کرد و اگر فیلم آموزشی باشد نمونه ای از آن را مشاهده خواهید کرد.
همچنین در مجله تخصصی کتاب بوکیاتو شما بررسی تخصصی آن محصول را مطالعه و از تجربیات دیگران استفاده خواهید کرد و بهترین محصول را انتخاب می کنید.
از مزایای دیگر بازارچه آنلاین کتاب بوکیاتو این است که شما همه محصولات را با تخفیف ویژه خرید می کنید و در ظرف چند دقیقه سفارش خود را ثبت می کنید و سفارش تون رو درب منزل تحویل می گیرید.
شما دیگر برای خرید یک کتاب یا محصول آموزشی نیازی نیست از منزل خارج شوید، بلکه ما کتابفروشی را به داخل منزل شما آورده ایم. ابتدا نمونه ای از محصول مورد نظر خود را مطالعه یا مشاهده می کنید، با محصولات مشابه مقایسه می کنید، نقد و بررسی آن محصول را مطالعه می کنید، بهترین قیمت را انتخاب می کنید و در آخر خرید می کنید.
همچنین در مارکت کتاب بوکیاتو شما اگر محصول آموزشی دست دومی دارید و یا اگر تولید کننده محصول آموزشی هستید می توانید براحتی آب خوردن محصول خود را به دیگران معرفی کنید و از این راه درآمد داشته باشید. پس درنگ نکنید و همین الان به جمع فروشندگان مارکت بوکیاتو بپیوندید.
ثبت نام فروشندگان کتاب بوکیاتو
اگر هیچ محصولی برای فروش ندارید هم اصلا نگران نباشید ما در سیستم همکاری در فروش کتاب بوکیاتو بستری را برای درآمد شما فراهیم کردیم تا با بازاریابی محصولات ما کسب درآمد کنید. پس درنگ نکنید و همین الان به جمع بازاریابان بوکیاتو بپیوندید.
ثبت نام بازاریابان مارکت بوکیاتو