فروش محصولات شما در بوکیاتو

فروشگاه‌های فیزیکی محدودیت‌های فراوانی را بر فروشنده‌ها و خریداران تحمیل کرده و به همین دلیل فروشگاه‌های آنلاین هر روز محبوبیت بیشتری بین کاربران پیدا می‌کنند.

اگر شما هم در فکر راه‌اندازی یک کسب‌ و‌ کار آنلاین موفق هستید همین حالا وقتشه که وارد مارکت پلیس Bookiato.ir شوید.

شما برای خودتان کار می‌کنید و بوکیاتو به راه‌اندزی کسب‌ و‌ کار آنلاین شما رونق می‌بخشد.
اگر صاحب یک کتابفروشی هستید و می خواهید فروش بیشتری داشته باشید حتما این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.
فقط چند کلیک تا افتتاح شعبه‌ی آنلاین کسب‌ و‌ کارتان فاصله دارید. شما به عنوان فروشنده می‌توانید محصولات آموزشی خود را در فروشگاه اینترنتی Bookiato به‌ فروش برسانید.

بازارچه کتاب و محصولات آموزشی بوکیاتو این امکان را برای همه فروشندگان حقیقی محصولات آموزشی فراهم آورده است تا کالاهای خود را در بستر اینترنت و با همکاری بوکیاتو به فروش برسانند.

اما چرا باید محصولات خود را در بوکیاتو بفروشید؟

بوکیاتو نخستین بازار اینترنتی تخصصی (مارکت پِلیس) کتاب و محصولات آموزشی در کشور است که می تواند محصولات شما را به بیش از ۴۰ میلیون کاربر اینترنت در ایران معرفی کند. همچنین با سئوی قوی به دیده شدن بیشتر و افزایش فروش شما کمک می‌کند.

چه کسانی می‌توانند محصولات خود را در بوکیاتو بفروشند؟

شما در هر جای ایران باشید، می توانید به عنوان فروشنده در بوکیاتو حضور داشته و محصولات خود را به فروش برسانید. بعد از ثبت نام در بخش فروشندگان bookiato یک پنل کامل در اختیار شما قرار داده می شود تا بتوانید بصورت کامل محصولات و سفارشات خود را مدیریت کنید.

#فروش کتاب دست دوم در بوکیاتو

مزیت فروش در بوکیاتو چیست؟

بازارچه بوکیاتو علاوه بر سئوی قوی و جایگاه مناسب مطالب در موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ، مجهز به سیستم همکاری در فروش یا بازاریابی اینترنتی می باشد و در نتیجه محصولات شما علاوه بر نمایش در سایت بوکیاتو در تمامی سایت ها، وبلاگ ها و شبکه های مجازی بصورت کاملا رایگان نمایش داده می شود و این می تواند فروش شما را چندین برابر کند. همچنین شما با ثبت نام در قسمت فروشندگان سایت می توانید یک فروشگاه اینترنتی با نام برند خود و به شکل زیر داشته باشید:

http://bookiato.ir/store/brand

هزینه عضویت و فروش کالا در فروشگاه بوکیاتو چقدر است؟

ثبت نام شما و نمایش محصولات در BOOKIATO کاملا رایگان است و تا زمانی که محصول شما به فروش نرسد هیچ هزینه‌ای دریافت نمی شود و فقط زمانیکه محصول شما به فروش برسد ۱۵ درصد بعنوان کمیسیون دریافت می شود که ۷ درصد سهم بوکیاتو و ۸ درصد سهم بازاریابان می باشد.

برای ثبت نام در پنل فروشندگان بوکیاتو فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت نام فروشندگان بوکیاتو