مجله بوکیاتو: ۳ كتاب در يك كتاب! در اين كتاب تمامی آنچه براي زبان انگليسی كنكور نياز داريد به صورتی یكجا ارائه شده است.


کتاب زبان جامع کنکور (نظام جدید) مبتکران شامل این بخش هاست:

کتاب با آموزش جامع سه درس زبان سال دوازدهم شروع می شود. هر درس چهار بخش گرامر، واژگان، درک مطلب، آزمون‌های نمونه تستی دارد. به همراه کتاب، واژه‌نامه کامل دانش‌آموزی رایگان و دی وی دی رایگان هم تقدیم شده است. در قسمت گرامر به آموزش گرامر به ساده‌ترین و کامل‌ترین شکل پرداخته است و از پرسش‌های چهارگزینه‌ای تألیفی با کیفیت، هدفدار و درجه‌بندی شده و نیز تست‌های کنکورهای سال‌های گذشته استفاده شده است. در قسمت واژگان به آموزش واژگان و اصطلاحات به صورت دسته‌بندی شده و موضوعی به همراه مثال‌های رایج و پرکاربرد و به پرسش‌های چهارگزینه‌ای تألیفی با کیفیت و درجه‌بندی شده که سؤالات مهم‌تر با آیکون‌های ویژه مشخص شده‌اند و نیز تست‌های کنکورهای سال‌های قبل پرداخته است. در قسمت درک مطلب به آموزش جامع تکنیک های پاسخگویی به متن و کلوز، متن و کلوزهای تمرینی فراوان با پاسخ‌های تشریحی و ارائه روش‌های پاسخگویی به سؤالات درک مطلب هم در پاسخ‌های تشریحی و هم در پانوشت‌های صفحات پرداخته است.

حتما بخوانید: کتاب واژگان جامع زبان کنکور منتشر شد

بعد از سه درس اصلی سال دوازدهم، مرور جامع زبان انگلیسی سال های ۱۰ و ۱۱ (آموزش تمام نکته ها و خلاصه درس) و تعداد بسیار زیادی پرسش چهارگزینه ای با پاسخ تشریحی برای زبان انگلیسی دهم و یازدهم آمده است.

ضمیمه‌ها هم به موضوعات مهمی چون کلمات هم نشین (هم آیی ها یا همان collocation)، حروف اضافه، افعال دو قسمتی و …. پرداخته اند.
واژه‌نامه‌ی جیبی رایگان همراه شامل تمامی واژگان سال هفتم تا دوازدهم متوسطه به همراه تلفظ، معنی و مثال‌های کاربردی است تا دانش‌آموزان محترم همیشه و همه جا واژه‌های زبان را همراه خود داشته باشند.
هدیه باورنکردنی: وقتی کتاب را تهیه می کنید، هر چند هفته یک بار، کلاس رفع اشکال و تست زنی اینترنتی رایگان درس زبان انگلیسی کنکور با من و همکارانم خواهید داشت!!! اطلاعات داخل خود کتاب آمده است.
به طور خلاصه هر آنچه برای پاسخگویی به سوالات گرامر، لغات و اصطلاحات و نیز پرسشهای درک مطلب و کلوز زبان انگلیسی کنکور نیاز دارید در کتاب زبان جامع کنکور مبتکران (ویژه کنکور ۹۸ – نظام جدید) آمده است.

برای خرید این کتاب از بازارچه کتاب بوکیاتو کلیک کنید.

 

بخش های مختلف کتاب زبان انگلیسی جامع کنکور مبتکران اثر دکتر شهاب اناری

  • ۱. زبان انگليسی دوازدهم
  • ۲. زبان انگليسي سال دهم و يازدهم
  • ۳. درك مطلب
  • ۴. نكات مهم زبان انگليسی سال‌های هفتم تا يازدهم
  • ۵. واژه نامه كامل
  • ۶. دی وی دی رایگان

بررسی کتاب پنج گنج ادبیات کنکور مهروماه
پیشنهاد مطلب

[adinserter name=”Block 4″]

بخش‌های كتاب شامل پنج بخش اصلی به شرح زير است: زبان دوازدهم: شامل ۳ درس است كه در هر درس به ترتيب آموزش گرامر، پرسش‌های گرامر با پاسخ تشريحی، آموزش واژگان، پرسش‌های واژگان با پاسخ تشريحی، آموزش تكنيك‌های درك مطلب، پرسش‌های درك مطلب و كلوزتست با پاسخ تشريحی و آزمون نمونه ارائه شده‌اند.

زبان دهم و يازدهم: درسنامه بسيار كاربردی از گرامر زبان سال‌های دهم و يازدهم به همراه پرسش‌های چهارگزينه‌ای منتخب گرامر و واژگان، جهت مرور عزيزان در بخش دوم كتاب آورده شده است. 

دانلود نمونه صفحات زبان جامع کنکور مبتکران نظام جدید

ضميمه: تمامي نكات مهم زبان سال‌های هفتم تا دوازدهم، كليه افعال چندكلمه‌ای، اصطلاحات و هم آيي‌های كتاب‌های در قالب ۵ ضميمه در “Vision” و “Prospect” انتهای كتاب گردآوری شده‌اند. واژه نامه: واژه نامه جيبی هوشمند كنكور به صورت هديه همراه كتاب اصلی تقديمتان شده است. در كنار اين چهاربخش اصلي يك DVD هم فراهم كرده‌ايم كه حاوي كليپ‌های آموزشی مختلف و نيز فايل صوتی تلفظ تمامی واژگان سال‌های دهم تا دوازدهم است.

برای خرید این کتاب از بازارچه کتاب بوکیاتو کلیک کنید.

[adinserter name=”in post”]
لطفا به این تجربه امتیاز دهید